ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ویژگی فرش سجاده ای مساجد

اصولا فرش سجاده ای مساجد  و یا نمازخانه ها با عرض های 125 سانتی متر تهیه و تولید می گردد.

ویژگی های فرش سجاده ای مساجد

 

اصولا فرش سجاده ای مساجد  و یا نمازخانه ها با عرض های 125 سانتی متر تهیه و تولید می گردد. البته سابقا فرش سجاده ایمساجد و یا نماز خانه ها با عرض های کمتر یعنی 120 سانتی متر و 110 سانتی متر تولید می گردیده که بعد ها طبق استاندارد صف نماز جماعت در هنگام رکوع و سجده اندازه سجاده فرش  به فرش 125 سانتی متر که اندازه استاندارد سجاده فرش نمازخانه یا مسجد میباشد افزایش یافته است.

سجاده فرش  ها در طول های متفاوتی تولید می گردد که بسته اندازه صف نماز ، طول فرش سجاده ای و یا سجاده فرش متغییر خواهد بود. لذا تولید سجاده فرش و یا فرش سجاده از لحاظ طول به طول صف نماز مسجد و یا نمازخانه دارد.

طول و عرض هر یک از فرش سجاده بسته به نوع طرح و تراکم متغیر هست که البته بسته به نیاز خرید فرش سجاده ای به صورت سفارشی قابل تغیر است.

فرش سجاده  با شانه های متفاوت تولید می گردد که از لحاظ فروش فرش سجاده ای بیشترید خرید فرش سجاده ای با شانه 500 صورت می پذیرد چون سجاده فرش ها از لحاظ طرح و نقشه زیاد شلوغ نیستند بهترین گزینه برای خرید فرش سجاده ای از لحاظ شانه 500 شانه می باشد که بیشترین فروش فرش سجاده ای را هم به خود اختصاص می دهد.

 

جهت ورود به محصولات فرش سجاده ای روی عکس زیر کلیک نمایید :

 تولید فرش سجاده ای مساجد و نمازخانه با بهترین قیمت فروش سجاده فرش

کارخانه: کاشان – شهرک صنعتی صباحی _ میدان شهیدان اربابی - شرکت تولید ی سجاده فرش سبحان
کانال تلگرام : @sobhancarpet
ارتباط از طریق وایبر - واتس اپ و تلگرام :
09137292938